PARTI INDUSTRILAMPOR, 3 st, 1900-tal.

En lampa etikettmärkt "EG. Eriksson EL. MEK Verkstad AB " (Jämför föremål 121263). Skärmens längd 17. De andra två skärmarnas längd 18, en märkt "JK".

Slitage.

Lähtöhinta
800 SEK