Taide Grafiikka
1227130
Lennart Jirlow
(Syntymävuosi 1936)
Lennart jirlow, lithograph in colours, 1978, signed ea.

LENNART JIRLOW, lithograph in colours, 1978, signed EA.

"De blå bergen". P. 38,3 x 55,1 cm.

Not examined out of the frame, yellowed, discoloured after the passepartout.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Sijainti:
Ota yhteyttä
Johan Jinnerot
Tukholma
Johan Jinnerot
Specialist Old master paintings
+46 (0)739 400 801

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Lähetä viesti
Lähtöhinta
3 000 SEK