1227177
GOLVUR, England, 1800-talets början.
Golvur, england, 1800-talets början.

Fanerat med ek och mahogny. Urtavla av mässing, märkt M Becket. Pendel och två lod medföljer. Höjd ca 213 cm.

Vaurioita. Halkeamia/säröjä. Osia puuttuu. Kuivahalkeamia. Viiluvaurioita. Avaimet puuttuvat.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
2 500 SEK