Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

Gustaf Brandelius

(Ruotsi, 1833-1884)
Gustaf Brandelius
(Ruotsi, 1833-1884)

GUSTAF BRANDELIUS, olja på duk, sign o dat 1884.

Hästekipage. 42 x 65.

Krackelyr, färgbortfall, gulnad fernissa.

Lähtöhinta
6 000 SEK