122957

OKÄND KONSTNÄR, olja på pannå. 1800-tal, bär sign A.J-n.

Okänd konstnär, olja på pannå. 1800-tal, bär sign a.j-n.

Hästmotiv. 37 x 42.

Sprickor, lagningar, färgbortfall, slagen pannå.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
1 500 SEK