OKÄND KONSTNÄR, olja på uppfodrad duk, 1700-tal.

Josef och Potifars hustru. 62 x 105.

Krackelyr, retuscher, smärre färgbortfall.

Lähtöhinta
8 000 SEK
 Piilota
 Näytä lisää

Contemporary Art & Design 654

113. Sigurdur Gustafsson, a "Copy and Paste" chair, ed. 97/99, Källemo, Värnamo post 2007.
Lähtöhinta
15 000 - 20 000 SEK
Tämänhetkinen tarjous:
- SEK