David Wilkie

(England, 1785-1841)
David Wilkie
(England, 1785-1841)

DAVID WILKIE, kopia efter, olja på uppfodrad duk. Bär sign.

After. Bears signature D Wilkie. Relined canvas 61 x 92 cm.

Krackelerad. Slitage.

Muut tiedot

Efter originalet i samlingarna på Tate Britain, London (no. N00241)

Lähtöhinta
10 000 SEK