Taide Grafiikka
123201
PARTI FÄRGLITOGRAFIER, 4 st, BERT-HÅGE HÄVERÖ och SVEN LIDBERG. Sign och numr.
Parti fÄrglitografier, 4 st, bert-hÅge hÄverÖ och sven lidberg. sign och numr.

"Gripsholm", "Frälsis" samt två med motiv av Waxholmsbåtar. Oramade. Bladstrl 40 x 25 och 43 x 54.

Smärre slitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
2 000 SEK