ASK MED LOCK, koppar. Kina 1900/2000-tal.

Sexpassform med genombrutet lock med dekor av pagodlandskap. Diam 14, h 10.

Slitage.

Lähtöhinta
600 SEK
 Piilota
 Näytä lisää

Contemporary Art & Design 654

79. Herzog & de Meuron, a "Hocker" stool, Vitra, Germany post 2005.
Lähtöhinta
8 000 - 10 000 SEK
Tämänhetkinen tarjous:
- SEK