Taide Grafiikka
123319

AFFISCH, "Svenska Reklamveckan", sign Rich. Bergman i trycket, 1920-tal.

Kungliga Konstakademien, Stockholm 14-23 februari. Motiv av Merkurius mot grön bakgrund. Bladstorl 81 x 63.

Gulnad, riss, kantskador.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
1 000 SEK