Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

AFFISCHER, 2 st, "Stora Bryggeriet" bla efter Östberg, Stockholm 1910-20-tal.

Motiv av fartyg resp Buddha. Bladstorl 84 x 57.

Slitage, riss, kantskador.

Lähtöhinta
1 200 SEK