AFFISCH, "Bellman i Stadion", sign G. Lannmark i trycket, Stockholm 1918.

Motiv av Carl Michael Bellman med luta. Bladstorl 95 x 62.

Slitage, riss, smärre kantskador.

Lähtöhinta
1 000 SEK