Taide Grafiikka
123373
AFFISCH, tryck, "Stadions skridskobana", sign Torsten Schonberg i trycket, Stockholm 1916.

Motiv av stadion med fyrverkerier. Bladstorl 76 x 54.

Slitage, smärre riss och kantskador.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
800 SEK