Keräilyesineet Leikkikalut
123391

STEREO, Bang & Olufsen, Beosound Ouverture.

Stereo, bang & olufsen, beosound ouverture.

Stereo, h 36, fjärrkontroll, l 25 samt högtalare. H 110.

Repor samt bruksslitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
3 500 SEK