AFFISCHER, 8 st, tryck, stumfilmer bla "Skriet i vildmarken" samt "Med liv och blod", 1916-1920.

Mest med filmmotiv. Bladstorl 89 x 60 och mindre.

Slitage, några gulnade, riss, kantskador.

Lähtöhinta
800 SEK