1237145
VÄGGUR möjligen Mjölby Intarsia, 1940-tal
VÄggur möjligen mjölby intarsia, 1940-tal.

Fanerad med mahogny med flera träslag, 46x33 cm, batteridrivet ur

Iänmukaista kulumaa. Ei läpikäyty. Toimivuutta ei testattu. Viiluvaurioita.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lisätietoja

Inköpt 1945 enligt anteckning a tergo

Ota yhteyttä
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Arvioija
+46 (0)767 81 06 13

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Lähetä viesti
Tarjottu
1 111
106
119
Lähtöhinta
2 500 SEK
Pohjahintaa ei ole saavutettu
Tehdyt tarjoukset (2 tarjousta)
18. kesä 13:48
1 111 SEK
17. kesä 22:57
300 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia