AFFISCHER, 4 st, tryck, efter Joan Miró resp Maurice Estevè, 1960-1970-tal.

Bla från utställningar i Toyko och Philadelpia. Bladstorl 87 x 54 och mindre.

Smärre slitage och veck.

Lähtöhinta
1 000 SEK