KLÄNNINGAR, 2 st, Thierry Mugler, 1980-tal.

Blå klänning med detaljer i svart, knälång med dragkedja mitt fram. Cerise klänning i syntet och viskosblandning, knälång med axelvaddar ochtryckknappar mitt fram. Strl 38, midjemått ca 70.

Slitage, smärre fläckar och hål.

Lähtöhinta
1 200 SEK