Muut Muut
1242677
SPELMARKERSKRIN 2 st, sengustvianska halmarbeten sannolikt av Philip Gernandt i Åhus.
Spelmarkerskrin 2 st, sengustvianska halmarbeten sannolikt av philip gernandt i Åhus.

Lock med geometriskt mönster. Invändigt med fyra fack innehållande spelmarker i ben. Längd 18. Bredd 16,5-18. Höjd 4 cm.

Slitage. Skador. Bortfall av halm.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Ota yhteyttä
Christian Olsén
Tukholma
Christian Olsén
Site manager Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Lähetä viesti
Lähtöhinta
3 000 SEK