Lock med geometriskt mönster. Invändigt med fyra fack innehållande spelmarker i ben. Längd 18. Bredd 16,5-18. Höjd 4 cm.
Slitage. Skador. Bortfall av halm.
RuotsiPuhelin maanantai – perjantai klo 9–13+46 8-614 08 00
SuomiPuhelin maanantai - perjantai klo 9–13+358-9-668 91 10