Muut Muut
1245237
VASER, ett par, empirestil, 1800-tal.
Vaser, ett par, empirestil, 1800-tal.

Förgylld brons och porfyrimiterat glas. Höjd 32 cm.

Iänmukaista kulumaa.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Ota yhteyttä
Christian Olsén
Tukholma
Christian Olsén
Site manager Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Lähetä viesti
Loppuhinta
12 500
1 194
1 341
Lähtöhinta
3 000 SEK
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (43 tarjousta)
12
3. heinä 16:06
12 500 SEK
9
3. heinä 16:06
12 000 SEK
9
3. heinä 16:05
10 500 SEK
12
3. heinä 16:05
10 000 SEK
9
3. heinä 16:05
9 800 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia