Taide Contemporary
1246993
Dan Nygårds
(Ruotsi, Syntymävuosi 1943)
Dan nygÅrds, diptyk (2 st), olja på duk, signerade.

DAN NYGÅRDS, diptyk (2 st), olja på duk, signerade.

Kompositioner. 82x102 cm.

Vähäistä kulumaa.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Sijainti:
Ota yhteyttä
Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Arvioija

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Lähetä viesti
Lähtöhinta
5 000 SEK