Taide Veistokset
1249814
Stig Blomberg
(Ruotsi, 1901-1970)
Stig blomberg,
Stig blomberg,
Stig blomberg,
Stig blomberg,
Stig blomberg,
Stig blomberg,

STIG BLOMBERG,

"Fritidsflickan", patinerad brons, signerad med initialer S.B samt stämplad Ystad-Brons Sweden, höjd 20 cm.

Wear commensurate with age and use.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Sijainti:
Ota yhteyttä
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Arvioija
+46 (0)767 81 06 13

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Lähetä viesti
Loppuhinta
17 000
1 649
1 953
Lähtöhinta
5 000 SEK
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (30 tarjousta)
9
3. elo 21:27
17 000 SEK
11
3. elo 21:27
16 500 SEK
11
3. elo 21:22
14 500 SEK
3. elo 18:27
14 000 SEK
10
3. elo 18:27
13 885 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia