Taide Klassinen taide
1249821
OKÄND KONSTNÄR 1900-tal, olja på duk.
OkÄnd konstnÄr 1900-tal, olja på duk.

Copenhagen harbour. 99 x 137 cm.

Partly worn. Uneven crazing. Minor stains. Unframed.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T212
Ota yhteyttä
Christian Olsén
Tukholma
Christian Olsén
Site manager Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Lähetä viesti
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Huutokauppa päättyy

1 päivä 3 tuntia
Tarjottu
4 100
398
474
Lähtöhinta
7 000 SEK
Pohjahintaa ei ole saavutettu
Tee korkein tarjouksesi. Tarjouksesi on oltava vähintään 4 300 SEK. Lue lisää.
Tehdyt tarjoukset (2 tarjousta)
3. elo 8:31
4 100 SEK
31. heinä 10:33
3 900 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia