Taide Grafiikka
1249850
Pablo Picasso
(Espanja, 1881-1973)
Pablo picasso, efter, färglitografisk affisch utförd av henri deschamps, signerad i trycket. tryckt av mourlot.

PABLO PICASSO, efter, Färglitografisk affisch utförd av Henri Deschamps, signerad i trycket. Tryckt av Mourlot.

"Cote d´Azur". Bladstorlek 99 x 65,5 cm. Utgiven 1962. Oramad.

Iänmukaista kulumaa.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti: Möbler bakom utlämningen (Inkommande MTAB)
Ota yhteyttä
Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Arvioija

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Lähetä viesti
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Loppuhinta
7 300
709
844
Lähtöhinta
6 000 SEK
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (13 tarjousta)
3. elo 16:19
7 300 SEK
2. elo 22:59
7 100 SEK
2. elo 22:59
7 001 SEK
2. elo 8:14
6 700 SEK
2. elo 8:14
6 500 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia