Muut Muut
1250024
SAMEKNIV, monogramsignerad NP, Nils Partapuoli, 1900-tal.
Samekniv, monogramsignerad np, nils partapuoli,  1900-tal.

Horn, läder och masurbjörk, signerad NP. Ristad dekor. Längd 23 cm.

Merkityksetöntä pintakulumaa.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - V13
Ota yhteyttä
Johan Lundberg
Johan Lundberg
Arvioija
+46 (0)708 17 21 08

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Lähetä viesti
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Loppuhinta
2 600
253
300
Lähtöhinta
2 500 SEK
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (6 tarjousta)
4. elo 17:39
2 600 SEK
4. elo 17:39
2 400 SEK
30. heinä 16:51
2 300 SEK
30. heinä 12:43
2 100 SEK
30. heinä 12:43
2 000 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia