1250259
Stig Morin
(Ruotsi, Syntymävuosi 1943)
Stig morin, olja på duk, signerad och daterad 77.

STIG MORIN, olja på duk, signerad och daterad 77.

"Vårlandskap". 30x20 cm.

Vähäistä kulumaa.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Sijainti:
Ota yhteyttä
Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Arvioija

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Lähetä viesti
Lähtöhinta
3 000 SEK