Valaisimet Kattovalaisimet
1259641
TAKAMPEL, 1900-talets första hälft.
Takampel, 1900-talets första hälft.

Kupa av frostat glas med fasettslipad dekor. Tre ljuspunkter i form av örnar av förgylld mässing. Diameter ca 46, höjd 25 - 70 cm.

Kulumaa. Muunneltu. Kolhu.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Loppuhinta
1 800
174
205
Lähtöhinta
2 500 SEK
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (2 tarjousta)
19. loka 15:58
1 800 SEK
13. loka 19:55
1 200 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia