126447
OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, sign Aerts dat 1852.
OkÄnd konstnÄr, olja på duk, sign aerts dat 1852.

Porträtt av ung ciggarrökande man. 83 x 65.

Smärre repor och krackelyrer.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
5 000 SEK