Muut
126455

SOLFJÄDER, elfenben, siden, 1700-talets andra hälft.

Rik förgylld och försilvrad dekor, rik målad dekor av figurscen med elegant par samt fåglar och blommor. H 28.

Slitage, fläckar, flertal skador och lagningar.

Lähtöhinta
1 000 SEK