Taide Veistokset
126467
SKULPTURER, ett par. Antikiserande, 1900-tal.
Skulpturer, ett par. antikiserande, 1900-tal.

På socklar. H tot 32.

Smärre kantnagg, något lös sockel.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 200 SEK