126539

OKÄND KONSTNÄR, oljemålning, sign J. Allison o dat- 1884.

Okänd konstnär, oljemålning, sign j. allison o dat- 1884.

Skogsväg. 46x76.

Krackelyr. Lagningar.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
1 500 SEK