126569

ALFRED BACHMANN, tillskriven, olja på duk, sign.

Alfred bachmann, tillskriven, olja på duk, sign.

Landskap. 54x42.

Krackeleringar samt retuscher.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Sijainti:
Lähtöhinta
2 000 SEK