Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

BOKHYLLA, 3 sektioner, 1900-talets andra hälft.

Fanerad i valnöt. Tre sperata sektioner.
En sektion med hyllor och två lådor samt dörrpar. Längd 110 cm. Djup 42 cm. Höjd 176 cm.
En sektion med hylla samt barskåp samt underdel med 5 lådor. Längd 56 cm. Djup 42 cm. Höjd 176 cm.
En sektion med vitrinskåp samt 5 lådor. Längd 56 cm. Djup 42 cm. Höjd 176 cm. Nyckel finns.

Wear due to age and use. Marks. Scratches. Smal holes on the back. Minor veneer damages. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
3 000 SEK