Taide Grafiikka
1283270
Carl Johan De Geer
(Ruotsi, Syntymävuosi 1938)
Carl johan de geer, silkscreen in colours, signed 70/190.

Carl Johan De Geer, silkscreen in colours, signed 70/190.

"Ingenting är längre som förut - Dubbelbild i rekonstruktion", av "Vägra vapen" samt "Skända flaggan". Beslagtagna och destruerade 1967. Ny upplaga 2000-tal. Lumphé Litografiska. Sheet size 63 x 89 cm.

Ei tutkittu ilman kehyksiä.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T206
Ota yhteyttä
Jessica Löfgren
Tukholma
Jessica Löfgren
Arvioija
+46 (0)727 43 08 79

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Lähetä viesti
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Tarjottu
5 500
545
662
Lähtöhinta
8 000 SEK
Pohjahintaa ei ole saavutettu
Tehdyt tarjoukset (8 tarjousta)
24. helmi 8:47
5 500 SEK
23. helmi 22:51
5 000 SEK
22. helmi 23:00
4 600 SEK
21. helmi 23:35
4 000 SEK
20. helmi 19:30
3 400 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia