Taide Contemporary
1283678

Lukas Göthman

(Ruotsi, Syntymävuosi 1970)
Lukas göthman, ink on paper, signerad and dated -08.

Lukas Göthman, ink on paper, signerad and dated -08.

"Fun". 46 x 64 cm.

Not examined out of the frame.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Sijainti:
Alkuperä - Provenienssi

Galleri Roger Björkholmen, Stockholm.

Ota yhteyttä
Johan Jinnerot
Tukholma
Johan Jinnerot
Specialist Old master paintings
+46 (0)739 400 801

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Asiakaspalvelu
Lähtöhinta
4 000 SEK