Muut Uushopea
128601
KAROTT, pläter, England dat 1890.
Karott, pläter, england dat 1890.

Slitage, repor, större gåvoinskription.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 500 SEK