Nils Jonsson, matbord ”Bjärni”,Troeds 1960-tal.

Teak, skiva fanerad i teak, Två utdragbara skivor. Längd 135 cm. Bredd 85 cm. Höjd 73 cm. Två utdragbara skivor, 56x85 cm x2

Iänmukaista kulumaa. Jälkiä. Naarmuja. Tahroja.

Lähtöhinta
3 000 SEK