Nils Jonsson, matbord ”Bjärni”,Troeds 1960-tal.

Teak, skiva fanerad i teak, Två utdragbara skivor. Längd 135 cm. Bredd 85 cm. Höjd 73 cm. Två utdragbara skivor, 56x85 cm x2

Åldersrelaterat slitage. Märken. Repor. Fläckar. Solblekt

Utropspris
3 000 SEK