Klockor och ur

På Bukowskis klockavdelning finner du kvalitetsklockor från världskända urmakare såsom Rolex, Omega, Cartier, Audemars Piguet och Patek Philippe samt unika samlarobjekt och äldre vintageur. Urets bakgrund är lång och likt sin mekanik, full med många olika komponenter. I denna kategori erbjuds klockor i ett varierande prisspann där kvalité är den... Läs mer

TISSOT, Seastar, armbandsur, 34 mm.
2 776 SEK
Utropspris
2 500 SEK
OMEGA, Seamaster, armbandsur, 34 mm.
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OMEGA, armbandsur, 35.5 mm.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OMEGA, Geneve Dynamic, armbandsur, 40 x 36 mm.
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
UNIVERSAL, armbandsur, 22 x 34 mm.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
LONGINES, armbandsur, 35 mm.
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OMEGA, armbandsur, 17 mm.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FICKUR, Exakt, savonett, 51 mm.
4 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
DOXA, armbandsur, 36 mm.
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
OMEGA, fickur, 34 mm.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
IWC, fickur, savonett, 48 mm.
6 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ROLEX, Oyster Perpetual, armbandsur, 31 mm.
17 000 SEK
Utropspris
16 000 SEK
ROLEX, Precision, armbandsur, 18 mm.
10 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
BREITLING, Aerospace, armbandsur, 40 mm.
400 EUR
Utropspris
600 EUR
HELVETIA, fickur, savonett, c:a 50 mm.
3 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BORDSPENDYL, senempire, 1800-talets mitt.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GOLVUR, Holland, 17 / 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CERTINA, DS-3, PH 200M, armbandsur, 40 mm.
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OMEGA, fickur, 51 mm.
6 000 SEK
Utropspris
17 000 SEK
OMEGA, armbandsur, 34 mm.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ZENITH, fickur, 47.5 mm.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
LEJON, armbandsur, 21 mm.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OMEGA, Seamaster, armbandsur, 34.5 mm.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
PIAGET, armbandsur, 23 x 29 mm.
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JAEGER LECOULTRE, armbandsur, 33.5 mm.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
PATEK PHILIP, "La Flamme", armbandsur 20 x 25 mm.
2 500 EUR
Utropspris
4 000 EUR