Skapa en trivsam atmosfär med rätt belysning

76 föremål
Gunnar Nylund, bordslampa, stengods, Rörstrand.
3 501 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa 1950-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Golvlampa, 1900-talets andra hälft.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, jugend, omkring 1900.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljuskrona, sengustaviansk stil, 1900-tal.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takkrona, samtida.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Takkrona, samtida.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljuskrona Empire tidigt 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Ljusstakar, ett par, silver, London, England, 1879.
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampa, Swedish Modern, 1940/50-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa 1900-talets andra hälft.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampa Fontana Arte Italien 1900-talets slut.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa 1900-talets mitt/andra hälft.
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms 1960-70-tal.
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampor, ett par, Murano, Italien, 1970/80-tal.
350 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Golvlampa, 1950-tal.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takkrona, 1920-tal.
50 EUR
Utropspris
250 EUR