Skapa en trivsam atmosfär med rätt belysning

224 föremål
Takampel, alabaster, 1920-tal.
14 tim 18m
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampor, ett par, Italien, 1970-tal.
16 tim 22m
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
19 tim 10m
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
1d 15 tim
Bordslampa, omkring år 1900.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vägglampa, 1950-60-tal.
1d 16 tim
Vägglampa, 1950-60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takkrona, 1800-talets slut.
1d 17 tim
Takkrona, 1800-talets slut.
3 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
4d 13 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
4d 14 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
4d 14 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK