Madeleine Pyk – en samling F769

Möbler

252 föremål
Bord, 1800-talets slut/1900-talets början.
14 tim 42m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Børge Mogensen, Stolar 2 st BM 87.
14 tim 46m
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
14 tim 52m
15 500 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Piedestaler, ett par, 1900-talets andra hälft.
14 tim 54m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, omkring 1900.
15 tim 56m
Skänk, omkring 1900.
3 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1900-talets början.
16 tim 4m
Byrå, 1900-talets början.
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
16 tim 6m
Matbord, 1950/60-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, Swedish Modern, 1940-tal.
16 tim 8m
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, England, 1800-tal.
16 tim 10m
Byrå, England, 1800-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
16 tim 24m
Slagbord, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-tal.
16 tim 26m
Byrå, rokokostil, 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1900-tal.
16 tim 50m
Bord, 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slagbord, 1800-tal.
16 tim 52m
Slagbord, 1800-tal.
555 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, 1900-talets första hälft.
17 tim 20m
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slagbord, 1800-tal.
17 tim 26m
Slagbord, 1800-tal.
360 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hörnskåp, Holland 1800-tal.
17 tim 40m
Hörnskåp, Holland 1800-tal.
3 069 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bokhylla med skåp.
18 tim 14m
Bokhylla med skåp.
5 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord, 1800-tal.
18 tim 28m
Bord, 1800-tal.
1 050 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, 1800-tal.
1d 15 tim
Skänk, 1800-tal.
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, 1800-tal.
1d 15 tim
Skåp, 1800-tal.
3 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Barpallar, ett par, Johanson Design.
1d 16 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, gustaviansk stil, 1800-tal.
1d 17 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
1d 18 tim
12 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
1d 18 tim
18 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
1d 19 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, senbarock, 1700-tal.
2d 17 tim
Skåp, senbarock, 1700-tal.
2 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Bageriskylt, omkring 1900.
2d 19 tim
Bageriskylt, omkring 1900.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Barskåp, "Streck", Homeline.
3d 14 tim
Barskåp, "Streck", Homeline.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jacques Adnet, spegel, "Adnet", Gubi.
3d 14 tim
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel med hylla, 1900-talets mitt.
3d 16 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK