Möbler

259 föremål
Bokhylla/vitrinskåp, Boknäs, 2000-tal.
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Hörnskåp, nyrokoko, 1800-talets senare del.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
Aksel Kjersgaard, spegel, Danmark, 1950-60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
1 111 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Leyform, konorsstol, samtida.
1 350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slagbord, allmoge, 17/1800-tal.
5 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokskåp, ett par, gustaviansk stil, 2000-tal.
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Klädskåp, Jugend, tidigt 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, Swedish Modern, 1940-tal.
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, Finnsauna Lagerholm, 1970-tal.
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Göran Malmvall, stolar 4 st 1900-talets mitt.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, England, 1900-talets andra hälft.
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, 1900-talets mitt.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa och fåtölj, 1900-talets mitt.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, 1900-talets andra hälft.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Erik Wørts, soffa, IKEA, 1960-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, 1930-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Ilse Crawford, dagbädd, "Sinnerlig", IKEA, 2015.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gnistskydd, sent 1800-tal/1900-tal.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tom Dixon, fåtölj, "Wingback Micro".
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Gungstol, Swedish Modern, 1940-tal.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj, Bröderna Andersson, 1950-tal.
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Butiksskåp, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gunilla Allard, soffa, "Cinema".
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ilse Crawford, pallar, ett par, "Sinnerlig", IKEA.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Malmsten, soffa, 1900-tales andra hälft.
550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, ur Stockholm-serien, IKEA, 2000-tal.
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, Engelsson, 2000-tal.
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Piedestal, omkring 1900.
55 EUR
Utropspris
250 EUR
Byrå rokoko 1700-talets mitt.
7 400 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Golvspegel 1900-talets mitt.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord/skrivbord, sent 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer, ett par, 1900-talets mitt.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Barskåp, samtida.
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sideboard, gustaviansk stil, sent 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Markaryd.
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, Gustaviansk 1800-tal.
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hörnskåp, England, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karmstolar, ett par, Senbarock, 1700-talets mitt.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spelbord, 1800-talets slut.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sybord, Gustaviansk stil, tidigt 1900-tal.
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK