Möbler

241 föremål
Soffbord, 1960/70-tal.
1 tim 34m
Soffbord, 1960/70-tal.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
2 tim 34m
Matbord, empire, 1800-tal.
4 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
3 tim 50m
Soffa, R.O.O.M.
1 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
3 tim 52m
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
4 tim 4m
17 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Bockbord, 1900-tal.
4 tim 18m
Bockbord, 1900-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1970-tal.
4 tim 44m
Soffbord, 1970-tal.
4 644 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
4 tim 46m
5 950 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1800-tal.
4 tim 56m
Matbord, 1800-tal.
13 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
5 tim 52m
Byrå, 1800-tal.
7 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, Gustaviansk stil.
5 tim 54m
Byrå, Gustaviansk stil.
5 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Hylla, 1900-tal.
6 tim 24m
Hylla, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Cassone Renässans-stil 1800-tal.
6 tim 26m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Boksnurra, 1900-talets första hälft.
6 tim 28m
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bockbord, 1800-tal.
23 tim 47m
Bockbord, 1800-tal.
600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Piedestal omkring 1900.
1d 1 tim
Piedestal omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, 1800-tal.
1d 2 tim
Skänk, 1800-tal.
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, senbarock, 1700-tal.
1d 3 tim
Skåp, senbarock, 1700-tal.
5 700 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
2d 2 tim
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
2d 2 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1800-talets andra hälft.
2d 3 tim
4 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Nordiska Kompaniet, matbord, "Lovö", 1940-tal.
2d 4 tim
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
2d 6 tim
38 500 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
3d 2 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
3d 2 tim
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stol, 1900-talets första hälft.
3d 3 tim
120 EUR
Utropspris
250 EUR