Möbler

245 föremål
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
12 tim 43m
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt.
14 tim 7m
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, 1960-tal.
15 tim 1m
Sideboard, 1960-tal.
4 950 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1900-talets mitt.
15 tim 5m
Byrå, 1900-talets mitt.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk/ Bord, 1960-tal.
15 tim 19m
Bänk/ Bord, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
15 tim 23m
Sideboard, 1960-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
15 tim 45m
Soffbord, 1960-/70-tal.
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
17 tim 31m
40 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
18 tim 3m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
1d 12 tim
Byrå, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1900-tal.
1d 12 tim
Bord, 1900-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, sengustavianskt, 1800-tal.
1d 13 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Pelare/ kolonner, ett par, 1900-tal.
1d 13 tim
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Boksnurra, 1900-talets mitt.
1d 14 tim
Boksnurra, 1900-talets mitt.
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
1d 14 tim
Matbord, 1960-tal.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
1d 15 tim
Sideboard, 1960-tal.
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
1d 16 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord ett par 1900-talets mitt.
2d 13 tim
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar, 6 + 2, Windsor-modell, Gemla.
2d 13 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Serveringsvagn 1900-talets senare del.
2d 13 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
2d 14 tim
5 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
2d 14 tim
Sideboard, 1960-tal.
2 750 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matbord, 1960 -tal.
2d 15 tim
Matbord, 1960 -tal.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, 1930/40-tal.
2d 17 tim
Soffa, 1930/40-tal.
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, samtida.
2d 18 tim
Soffbord, samtida.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
3d 10 tim
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
4 900 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffa, 1900-talets andra hälft.
3d 12 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
3d 14 tim
17 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
3d 14 tim
17 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK