Möbler

Föremål i fokus

271 föremål
Spegel, 1800-talets början.
7 701 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fåtölj, Westnofa, Norge, 1960-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, 1900-talet första hälft.
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bent Krogh, stolar, 9 st, 'Nimbus' Danmark, 1980-tal.
5 100 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Stolar, 6 st, Chiavari-modell, Italien.
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sidobord, ett par, 1970-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa 'Julia', Norell Möbler, 2000-tal.
9 000 SEK
Utropspris
16 000 SEK
Skrivbord, 1950/60-tal.
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1900-talets mitt.
800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Serveringsvagn, 1900-talets andra hälft.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, Italien, 1980-tal.
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1900-talets första hälft.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord / sidobord, 1900-talets mitt.
75 EUR
Utropspris
250 EUR
Soffa, 1900-talets mitt.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Matbord och 10 stolar, Riviéra Maison.
1 350 EUR
Utropspris
1 500 EUR
Vitrinskåp, 1900-tal.
3 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord Gubi 2000-tal.
6 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Bänk 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar, 4 st, Italien 1900-talets senare del.
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, 1900-talets andra hälft.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karmstol, gustaviansk, sent 1700-tal.
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gnistskydd, omkring 1900-talets mitt.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Brickbord 1900-talets första del.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord, ett par, 1900-talets mitt.
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, rokokostil, 1800-talets slut.
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord 1900-talets senare del.
8 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Serveringsvagn 1900-talets andra hälft.
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-talets slut.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Grindar ett par 1900-talets början.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stolar, ett par, senbarock, 1700-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Piedestal, 1900-talets början.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, 1800-talets senare del.
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Toilettspegel ISA Italien 1960-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokhyllor ett par "Roxen" IKEA 1950-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, barockstil, 1900-talets första hälft.
2 200 SEK
Utropspris
3 500 SEK
Piedestal, flintgods, Rörstrand, omkring år 1900.
550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, silver, troligen Carlo Mario Camusso, Lima, Peru.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Blombord, rokokostil, 1900-talets första hälft.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Arkivskåp, 1950-60-tal.
260 EUR
Utropspris
250 EUR
Sidobord, funkis, 1930-tal.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK