Möbler

272 föremål
Vitrinskåp, 1900-tal.
37m 57s
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
1 tim 17m
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1800-talets andra hälft.
1 tim 27m
4 400 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Skrivbord med pall, Kina, 1900-tal.
2 tim 15m
1 900 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Nordiska Kompaniet, matbord, "Lovö", 1940-tal.
2 tim 33m
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
4 tim 19m
38 500 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Skåp, rokoko, 1700-tal,
4 tim 25m
Skåp, rokoko, 1700-tal,
600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
1d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
1d
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
1d 1 tim
Eldskärm, omkring 1900.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stol, 1900-talets första hälft.
1d 1 tim
130 EUR
Utropspris
250 EUR
Pall, 1900-tal.
2d 1 tim
Pall, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pall, omkring 1900.
2d 1 tim
Pall, omkring 1900.
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lampbord, 1900-talets början.
2d 2 tim
Lampbord, 1900-talets början.
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, omkring 1900.
2d 2 tim
Byrå, omkring 1900.
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Vitrinskåp, samtida.
2d 2 tim
Vitrinskåp, samtida.
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bord, ett par, 1800-tal.
2d 2 tim
Bord, ett par, 1800-tal.
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
2d 2 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1940/50-tal.
2d 2 tim
Soffbord, 1940/50-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokskåp, Nyrokoko omkring 1900.
2d 4 tim
650 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
2d 4 tim
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
2d 4 tim
Soffbord, ett par, Minotti.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, 1900-tal.
2d 4 tim
Byrå, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
2d 4 tim
Skåp 1900-talets mitt.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
3d
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
3d 1 tim
500 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
3d 1 tim
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
3d 1 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
3d 1 tim
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
3d 2 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
3d 2 tim
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffa, Frigerio, Italien.
3d 2 tim
Soffa, Frigerio, Italien.
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK