Möbler

218 föremål
Skåp, senbarock, 1700-tal.
17 tim 6m
Skåp, senbarock, 1700-tal.
2 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Bord, hardwood, sen Qingdynsti.
18 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bageriskylt, omkring 1900.
19 tim 16m
Bageriskylt, omkring 1900.
3 110 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Barskåp, "Streck", Homeline.
1d 14 tim
Barskåp, "Streck", Homeline.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jacques Adnet, spegel, "Adnet", Gubi.
1d 14 tim
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel med hylla, 1900-talets mitt.
1d 16 tim
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1900-tal.
1d 19 tim
Bord, 1900-tal.
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tidningsställ, 1900-tal.
1d 19 tim
Tidningsställ, 1900-tal.
1 501 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, modern tillverkning.
2d 13 tim
Spegel, modern tillverkning.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar, 4 st, 1900-talets andra hälft.
2d 13 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Barock, Skåp, barock, 1700-tal.
2d 13 tim
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Skåp, 1700-tal.
2d 13 tim
Skåp, 1700-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, 1800-tal.
2d 15 tim
Soffa, 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa 1900-talets mitt.
3d 13 tim
Soffa 1900-talets mitt.
1 100 EUR
Utropspris
2 000 EUR
Soffbord, Art Deco, 1900-talets första hälft.
3d 13 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1930-40-tal.
3d 15 tim
Spegel, 1930-40-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK