Möbler

451 föremål
Vägghylla, plexi, bokstaven "N" Non Violence.
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vägghylla, plexi, bokstaven "O" Non Violence.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vattentunna, koppar, 1800-tal.
5 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokhylla, 1920/30-tal.
3 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Yngve Ekström, stol, "Arka", Stolab, 2012.
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
3 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, jugend, tidigt 1900-tal.
5 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, 1930-tal.
2 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Andreas Hansen, bord, "Spider", Eilersen, 2000-tal.
8 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Skrivbord, 1950/60-tal.
9 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bänk, allmoge, sent 1800-tal.
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Michael Young, fåtölj, "Avalon", Swedese.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hörnskåp, 1800-talets första hälft.
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, Italien, 1970/80-tal.
2 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matbord, tidigt 1900-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.
3 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, teak, 1950/60-tal.
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord, ett par, 1900-talets mitt.
3 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, tidigt 1900-tal.
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sidobord 2 st 1900-talets senare del.
3 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord sent 1900-tal.
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hallbord, furu, 1960/70-tal.
450 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer, ett par, 1900-talets mitt,
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Hylla med skåp, modell 65, Omann Jun, Danmark.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Nils Strinning, hylla, "String".
1 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, Swedish modern, 1930/1940-tal.
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, 1960-tal.
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hängskåp, 17 / 1800-tal.
750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1950/60-tal.
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Rolf Benz, fåtölj med fotpall, 2000-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, sent 1900-tal.
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, gustaviansk, 1700-talets slut.
11 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skåp, Art Déco, 1930-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jorge Pensi, kontorsstol, "Gorka", Akaba.
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar 5 st 1900-talets mitt.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Swedish modern, 1940-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, 1900-talets slut.
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Barvagn med förvarning, 1900-talets andra hälft.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhylla, funkis, 1930-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard 1900-talets senare del.
3 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tamburmajor, mässing, 1900-talets andra häkft-.
1 650 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Serveringsvagn, 1900-talet mitt.
240 EUR
Utropspris
300 EUR
Fåtölj, 1960-tal.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Stolar, 12 st, olika stilar, 17-1900-tal.
14 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matbord, "Table 2.0", Gubi.
10 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Byrå, gustaviansk stil, omkring år 1900.
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Carl Malmsten, fåtölj, "Samsas", 1900-talets andra hälft.
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer, 2 st, Gripsholm, 2000-tal.
5 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fotpall, samtida.
1 781 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, barockstil, 1900-talets första hälft.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Thomas Eriksson, matbord, "Bermuda", Asplund.
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Oliver Mourgue, pall, "Djinn", Airborne, Frankrike.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, senbarock, Sverige, 1700-tal.
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Barvagn, 1900-talets andra hälft.
3 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Serveringsvagn, 1900-talets andra hälft.
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtöljer ett par, omkring år 2000.
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1900-talets första hälft.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK