Madeleine Pyk – en samling F769

Möbler

213 föremål
Soffbord Art Deco 1900-talets första hälft.
17 tim 28m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp 1800-talets första hälft.
17 tim 30m
2 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Roland Wilhelmsson, matbord, 1970-tal.
17 tim 56m
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
19 tim 28m
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, 1800-talets slut/1900-talets början.
1d 16 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Børge Mogensen, Stolar 2 st BM 87.
1d 16 tim
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
1d 17 tim
15 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Piedestaler, ett par, 1900-talets andra hälft.
1d 17 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, omkring 1900.
1d 18 tim
Skänk, omkring 1900.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1900-talets början.
1d 18 tim
Byrå, 1900-talets början.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
1d 18 tim
Matbord, 1950/60-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, Swedish Modern, 1940-tal.
1d 18 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, England, 1800-tal.
1d 18 tim
Byrå, England, 1800-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
1d 18 tim
Slagbord, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-tal.
1d 18 tim
Byrå, rokokostil, 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1900-tal.
1d 19 tim
Bord, 1900-tal.
1 750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slagbord, 1800-tal.
1d 19 tim
Slagbord, 1800-tal.
555 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, 1900-talets första hälft.
1d 19 tim
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slagbord, 1800-tal.
1d 19 tim
Slagbord, 1800-tal.
360 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hörnskåp, Holland 1800-tal.
1d 19 tim
Hörnskåp, Holland 1800-tal.
3 069 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bokhylla med skåp.
1d 20 tim
Bokhylla med skåp.
5 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord, 1800-tal.
1d 20 tim
Bord, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, 1800-tal.
2d 18 tim
Skänk, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, 1800-tal.
2d 18 tim
Skåp, 1800-tal.
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Barpallar, ett par, Johanson Design.
2d 19 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, gustaviansk stil, 1800-tal.
2d 19 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
2d 20 tim
12 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
2d 21 tim
12 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Bageriskylt, omkring 1900.
3d 21 tim
Bageriskylt, omkring 1900.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jacques Adnet, spegel, "Adnet", Gubi.
4d 16 tim
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK