DESIGN

Här finner du designföremål inom många kategorier; möbler, glas, belysning, keramik, silver, tenn mm, från jugend, dvs 1890-tal, hela 1900-talet till nutid med namngivna skandinaviska och internationella formgivare och/eller producenter.
Har du designföremål hemma och är nyfiken på värdet? Vi har dagligen tusentals besökare på den här kategorin.
Kontakta oss för värdering och få ett snabbt svar.