Visar föremål 1 – 100 av 440

DESIGN

Här finner du designföremål inom många kategorier; möbler, glas, belysning, keramik, silver, tenn mm, från jugend, dvs 1890-tal, hela 1900-talet till nutid med namngivna skandinaviska och internationella formgivare och/eller producenter.
Har du designföremål hemma och är nyfiken på värdet? Vi har dagligen tusentals besökare på den här kategorin.
Kontakta oss för värdering och få ett snabbt svar.

Spara dina favoriter