Alfred Thörne

(Ruotsi, 1850-1916)
Alfred Thörne
(Ruotsi, 1850-1916)

Alfred Thörne, oil on canvas, signed Alfr. Thörne and dated 1907.

Landscape. 28 x 45 cm.

Krakeloitunut. Vähäisiä tahroja.

Alkuperä - Provenienssi

Private collection.

Lähtöhinta
6 000 SEK