MICHELANGELO PACE DA CAMPIDOGLIO, hans efterföljd, olja på uppfodrad duk.

Stilleben. 70 x 94.

Uppfodrad på ny duk. Krackelyr, retuscher.

Lähtöhinta
35 000 SEK