Kellot
130061

DAMARMBANDSUR, Longines Flagship, 18 K guld.

Damarmbandsur, longines flagship, 18 k guld.

Läderlänk. Urets l 3 cm.

Slitage, repor.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
1 000 SEK