Kellot
130063
DAMARMBANDSUR, 2 st, varav ett Selza 18 K och ett 14 K guld.
Damarmbandsur, 2 st, varav ett selza 18 k och ett 14 k guld.

Selzauret med guldmålad läderlänk. Det andra med 14 K guldlänk med reliefdekor.

Slitage, repor.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
800 SEK