130101

IKON, grekisk-ortodox, 1800-tal.

Ikon, grekisk-ortodox, 1800-tal.

Tre profeter, på träpannå, 50 x 40.

Slitage, färgbortfall, pannån med sprickor.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
2 000 SEK