130105
IKON, troligen Ryssland 1800-tal.
Ikon, troligen ryssland 1800-tal.

Bildserie med bebådelsen, Jesu födelse och liv, målad på träpannå. 45 x 38.

Slitage, färgbortfall, smärre skador.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 500 SEK