Taide Veistokset
130113

SKULPTUR, gips, 1900-tal.

Skulptur, gips, 1900-tal.
Skulptur, gips, 1900-tal.

Antikiserande kvinnotorso. H 76.

Slitage. Repor, nagg och ytskador.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
1 000 SEK